O karcie

Kraków to duże miasto - łatwo tu zabłądzić nie tylko na pierwszym roku studiów...


Kraków jest też miastem wielu możliwości: dla akademickiego rozwoju czy intelektualnej zadumy, ale też beztroskiej zabawy czy utrzymania fizycznej dyscypliny. Kraków wreszcie, to jedyny w swoim rodzaju klimat – nieraz ukryty za nieco mniej kolorowym szyldem czy w odrobinę mniej popularnym zaułku.

Ruszając z projektem All In CARD przyświecała nam szlachetna idea podzielenia się z naszymi współstudentami tym, co w Krakowie lubimy najbardziej – odrobiną magii. Magia, o której mowa, jest to zjawisko dość ciężkie do opisania. Dużo łatwiej ją poczuć odwiedzając miejsca nią przepełnione.Dość zbędnego opisu - na pewno sam masz kilka takich miejsc w swoim rodzinnym mieście – my znaleźliśmy kolejne w Krakowie. Uważamy, że to właśnie indywidualne doświadczenie najlepiej pokazuje to, co tak trudno ująć w słowa więc – zapraszamy Was do naszej bajki!

Bajki bywają jednak drogie... Po tej prostej konkluzji postanowiliśmy po raz kolejny nieco pomóc naszym marzeniom. Dwa długie semestry kończącego się już roku akademickiego pełne były spotkań, narad, rozmów i pisania. Dziesiątki minut spędzonych na negocjacjach, setki wysłanych i odebranych maili, tysiące poprawek, zmian i korekt. Efekt onieśmielił nas wszystkich. Okazało się, że dzięki odrobinie zorganizowania nasze ulubione miejsca, którymi tak bardzo chcieliśmy się z Wami podzielić, proponują nam absolutnie bezkonkurencyjne rabaty.